hairdiseases.net
nejčastější onemocnění vlasů


Hair Diseases : V lidském těle patří mezi nejčastější choroby vlasů a kůže, často jen málo složité, ale velmi nepříjemné, a to i pro estetiku. Často jsou způsobeny infekcí, expozicí světlu, znečišťujícím látkám, chemikáliím, zánětu, stresu, individuálním alergiemi i genetickým a rodinným příslušníkům. Nejlepší způsoby, jak s nimi bojovat, mají řádnou hygienu a výživu. Vlasy a pokožka by měly být udržovány v čistotě a zvlhčující (bez přebytku), avšak příliš často, zejména s drsným pracím prostředkem, mohou zničit ochranu kůže v lipidů a vystavit je k flování nebo patogenům a přívod elektrického proudu musí být vždy pečován, rozmanitý a Kontrolované. Některé vady výživy mohou v trpících vlasů a kožešin posílat: přísná vegetariánská strava bez organických potravin může dlouhodobě vést ke snížení počtu železných a stopových prvků a způsobit ztrátu chloupků. Dandruff také závisí na střevech bez chybné funkce, je to rozšířená choroba a mnoho obávaný, zejména z estetického hlediska. Na hlavě je pokryta hojná bělavá nequamace. Tyto malé vločky, sušené a perlové, nejsou ničím jiným než zbytky mrtvých buněk, jejichž nahrazování se odehrává rychleji než normálně. Toto nadměrné třepání, nazývané Dandruff, je často provázeno svrběním. Na lupy lze také počítat pomocí přírodních opravných prostředků, vlasů s dandruffem nejen představují estetický problém, který může vyvolat psychologickou úzkost: je to také nemoc, která ovlivňuje pokožku, která je určena různými prvky. Jsou ve skutečnosti několika příčinami, které přispívají k tvorbě Dandruff. Může se jednat o dietu příliš bohatou na tuk, na které se můžete vztahovat problémy ovlivňující metabolismus, na zažívací poruchy, ale i stres má významný účinek. Suché vločky i pro tento tuk jsou různé příčiny a opravné prostředky. Použití přírodních látek je vynikajícím řešením pro zdraví vlasů. Můžete se pokusit například o rozmarku, která je redukován na prášek, který by spolu se solí měl být alespoň dvakrát týdně předán na hlavě. Mnoho z nich se uchýlí k doplňkům pro lupy pro zdraví vlasů. Ve skutečnosti by bylo nejlepší vyvinout specifickou masku krásy skládající se z eukalyptového extraktu, Rosemary, čaje, jojobového oleje, který se má použít po dobu dvaceti minut jednou týdně. Není to o opravných prostředcích k léčbě vašich vlasů pouze v létě, ale po celý rok, přičemž zvláštní pozornost věnujte změnám sezony. Ostatní přírodní opravné prostředky pro lupy sestávají z vaječného mléka, v kombinaci s teplou vodou nebo s použitím citrónu, který, nakrájen na polovinu, musí být před vyplachováním předán přímo na pokožku.

Gossip & News
06 Dec 19

Ispirazione internazionale per l'ultima collezione TREND REPORT 2020 by TONI&GUY

Un tributo ai capelli e alla moda, profondamente connessi, TONI&GUY TREND REPORT 2020 è una collezione di SEI diversi tagli e colori, QUATTRO trend individuali, che comprendono TRE look maschili e QUATTRO look editoriali.
Gli esperti del Team Artistico Internazionale per la prima volta hanno saputo sapientemente applicare le regole dell’alta sartoria: forme, texture ed anche colori, ai capelli, mescolando trend che provengono direttamente dalle passerelle degli ultimi 12 mesi.
Creata, avendo ben in mente le necessità dei clienti di tutto il mondo, per rendere questi trend adatti ad ogni stagione, la collezione TREND REPORT
2020
rappresenta appieno la giocosità e la varietà della moda di oggi che è diventata una vera forma di espressione individuale.

“La collezione di quest’anno ha molti elementi
diversi: dalla bellezza e morbidezza dei capelli
femminili a look più forti e molto riconoscibili. Ogni
cosa però riflette i più grandi trend, non solo che
abbiamo visto in questa stagione, ma che
prevediamo essere molto presenti nel 2020.
È un modo perfetto per celebrare i nostri 15 anni
come Official Sponsor della London Fashion Week
”.

Sacha Mascolo-Tarbuck / Global Creative Director

Ciò che rende questa collezione interessante è la varietà di tagli eclettici, di colori e di stili; tutto inoltre può essere sempre facilmente personalizzato in base alle caratteristiche dei capelli di ciascun cliente.

La fotografia e lo stile rendono omaggio ad alcune delle più grandi icone fashion dei nostri tempi, mentre i colori sullo sfondo prendono ispirazione dalla natura e da una delicata palette di toni beige-on-beige. Tutto questo crea un forte contrasto con styling e accessori personalizzati, mixati con intrecci intricati, ruches e increspature che evocano sentimenti
romantici, raffinatezza e self-confidence.

05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

04 Dec 19

8th International Cosmetics Trade Fair: from 20 to 22 January 2020

Save the Dates and join Japan's Largest Cosmetics Trade Show: COSME TOKYO 2020.

What can find at COSME TOKYO?

As largest show of its kind in Japan, Cosme Tokyo gathers lots of Made in Japan products which cannot be found in any other exhibitions. Especially products using regional and traditional ingredients like cherry blossom, rice , sake, attract international visitors.

The ongoing influence of import cosmetics on Japan and Asia's market is reflected in the number of international exhibitors with European like France, Italy, Poland, Germany and USA, Middle East as well as Asian Companies. You can find world famous companies like L'ERBOLARIO (Italy) MEDITERRANEAN COSMETICS (Greece) and national pavillions.

Reflecting on the continued growth of organic and natural market in Japan & Asia, distinctive and diversified brands using local ingredients of each country are presented at once. Not only using pure ingredients, also the products have some specific efficacies like anti-aging, whitening, anti-pollution, skin repair.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE

04 Dec 19

MARIO SACCUCCI, un personaggio poliedrico.
Mario è conosciuto in quanto serio professionista, nonché fondatore, insieme a BEA, della Saccucci Masterclass, dal 1969, nel quartiere Eur di Roma e Presidente dell’ARA (Accademia Romana Acconciature).
Precursore del caschetto e della piega a phon, con conseguente abolizione del casco per asciugatura, a Mario si riconoscono creazioni quali il “caschetto maculato”, con macchie di colore che creano disegni e sfumature diversi a seconda dei movimenti.
Mario inoltre, a dimostrazione dall’indole artistica che lo contraddistingue, è amante della fotografia, della pittura e della musica, elemento essenziale della sua vita e sempre presente all’interno del salone.

SACCUCCI Masterclass è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e SACCUCCI si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

SACCUCCI Masterclass
Viale Città d’Europa, 857 - ROMA (RM) - Italy
Tel. + 39 06 52200413 - 06 52200386

04 Dec 19
Ashley Haynes & Charlotte Oldfield

Aurum was inspired by rare metals and we wanted this to symbolise wealth, adding an expensive feel to the collection. Using this as our colour foundation,  we wanted to work with a commercial softness to the styling and create something that looked effortless and achievable

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Styling: Magdalena Jacobs

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Hair Diseases, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Hair Diseases, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Hair Diseases, Globelife, férový kadeřnictví, značky vlasové výrobky, kadeřnické odvětví, společnosti pro barvení vlasů, profesionální Kadeřnické výrobky, výrobci výrobků s třetí stranou, soukromé štítky, příslušenství pro vlasy, Hair Diseases, maloobchodníci se kadeřnicemi, velkoobchodníci prodávající vlasové výrobky, dealery kadeřnictví, kadeřnické výrobky, kosmetické salony, průzkum trhu v módním průmyslu, vybavení pro kadeřnictví, informace o vlasech, informace o vlasech, Hair Diseases, novinky Kadeřnické výrobky, nábytek pro kadeřnictví, dovoz, vývoz, kadeřnictví

X

privacy