hairdiseases.net
Visbiežākās matu slimības


Hair Diseases : Mati un ādas slimības ir vieni no biežākajiem cilvēka ķermenī, bieži vien maz grūts, bet ļoti kaitinošas, pat jautājums estētiku. Bieži vien ir saistīts ar infekcijām, pakļaušanu gaismas, piesārņotāju, ķīmisko vielu, iekaisuma, stresa, individuālās alerģijas, kā arī ģenētisko un ģimenes. Labākos veidus, kā apkarot viņiem ir pienācīga higiēna un uzturs. Mati un āda jātur tīras un mitrināts (bez pārmērīgas), bet mazgāšana pārāk bieži, jo īpaši ar skarbajiem mazgāšanas līdzekļiem, var iznīcināt ādas lipīdu aizsardzību un pakļaut to lobīšanās vai patogēniem un barošanas vienmēr ir jārūpējas, daudzveidīgs un Kontrolēta. Daži uztura trūkumi var nosūtīt ciešanas matiem un ādu: stingru veģetāro diētu bez bioloģiskā pārtika var ilgtermiņā novest pie samazināšanos dzelzs un mikroelementiem un izraisīt matu izkrišana. Blaugznas ir atkarīgs arī no zarnu bez darbības traucējumiem, tā ir izplatīta slimība un daudz baidījās, jo īpaši no estētiskā viedokļa. Skalpa izskatās pārklāti ar bagātīgs bālgans desquamation. Šīs mazās pārslas, žāvētas un pērle, ir nekas, bet paliekas mirušo šūnu, kuru aizstāšana notiek ātrāk nekā parasti. Šis pārmērīgs flaking, ko sauc blaugznas, bieži pavada nieze. Blaugznas var arī neitralizēja izmantojot dabas aizsardzības līdzekļiem, matu ar blaugznām ne tikai veido estētisku problēmu, kas var izraisīt psiholoģiskas ciešanas: tā ir arī slimība, kas ietekmē skalpa, kas nosaka dažādi elementi. Tie ir faktiski vairāki cēloņi, kas veicina veidošanos blaugznas. Tas var būt uzturs, kas ir pārāk bagāts ar taukiem, jums var būt pakļauti problēmām, kas ietekmē vielmaiņu, gremošanas traucējumi, bet arī stress ir būtiska ietekme. Gan sausas pārslas un ka tauki ir dažādi cēloņi un aizsardzības līdzekļiem. Dabas vielu izmantošana ir lielisks risinājums matu veselībai. Jūs varat mēģināt, piemēram, ar rozmarīnu samazināta līdz pulverim, kas kopā ar sāli, ir jānodod uz skalpa vismaz divas reizes nedēļā. Daudzi ķerties pie papildinājumiem par blaugznām matu veselību. Patiesībā tas būtu labākais, lai attīstītu īpašu skaistuma masku, kas sastāv no eikalipta ekstrakta, rozmarīna, tēja, jojobas eļļa, ko piemēro divdesmit minūtes reizi nedēļā. Tas nav par aizsardzības līdzekļiem, lai ārstētu matus tikai vasarā, bet visu gadu, pievēršot īpašu uzmanību sezonas izmaiņām. Citi dabas aizsardzības līdzekļiem par blaugznām sastāv no olu losjons, apvienojumā ar siltu ūdeni vai izmantojot citronu, kas, sagriezti uz pusēm, kas jānodod tieši uz skalpa pirms skalošana.

Gossip & News
06 Dec 19

Ispirazione internazionale per l'ultima collezione TREND REPORT 2020 by TONI&GUY

Un tributo ai capelli e alla moda, profondamente connessi, TONI&GUY TREND REPORT 2020 è una collezione di SEI diversi tagli e colori, QUATTRO trend individuali, che comprendono TRE look maschili e QUATTRO look editoriali.
Gli esperti del Team Artistico Internazionale per la prima volta hanno saputo sapientemente applicare le regole dell’alta sartoria: forme, texture ed anche colori, ai capelli, mescolando trend che provengono direttamente dalle passerelle degli ultimi 12 mesi.
Creata, avendo ben in mente le necessità dei clienti di tutto il mondo, per rendere questi trend adatti ad ogni stagione, la collezione TREND REPORT
2020
rappresenta appieno la giocosità e la varietà della moda di oggi che è diventata una vera forma di espressione individuale.

“La collezione di quest’anno ha molti elementi
diversi: dalla bellezza e morbidezza dei capelli
femminili a look più forti e molto riconoscibili. Ogni
cosa però riflette i più grandi trend, non solo che
abbiamo visto in questa stagione, ma che
prevediamo essere molto presenti nel 2020.
È un modo perfetto per celebrare i nostri 15 anni
come Official Sponsor della London Fashion Week
”.

Sacha Mascolo-Tarbuck / Global Creative Director

Ciò che rende questa collezione interessante è la varietà di tagli eclettici, di colori e di stili; tutto inoltre può essere sempre facilmente personalizzato in base alle caratteristiche dei capelli di ciascun cliente.

La fotografia e lo stile rendono omaggio ad alcune delle più grandi icone fashion dei nostri tempi, mentre i colori sullo sfondo prendono ispirazione dalla natura e da una delicata palette di toni beige-on-beige. Tutto questo crea un forte contrasto con styling e accessori personalizzati, mixati con intrecci intricati, ruches e increspature che evocano sentimenti
romantici, raffinatezza e self-confidence.

05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

04 Dec 19

8th International Cosmetics Trade Fair: from 20 to 22 January 2020

Save the Dates and join Japan's Largest Cosmetics Trade Show: COSME TOKYO 2020.

What can find at COSME TOKYO?

As largest show of its kind in Japan, Cosme Tokyo gathers lots of Made in Japan products which cannot be found in any other exhibitions. Especially products using regional and traditional ingredients like cherry blossom, rice , sake, attract international visitors.

The ongoing influence of import cosmetics on Japan and Asia's market is reflected in the number of international exhibitors with European like France, Italy, Poland, Germany and USA, Middle East as well as Asian Companies. You can find world famous companies like L'ERBOLARIO (Italy) MEDITERRANEAN COSMETICS (Greece) and national pavillions.

Reflecting on the continued growth of organic and natural market in Japan & Asia, distinctive and diversified brands using local ingredients of each country are presented at once. Not only using pure ingredients, also the products have some specific efficacies like anti-aging, whitening, anti-pollution, skin repair.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE

04 Dec 19

MARIO SACCUCCI, un personaggio poliedrico.
Mario è conosciuto in quanto serio professionista, nonché fondatore, insieme a BEA, della Saccucci Masterclass, dal 1969, nel quartiere Eur di Roma e Presidente dell’ARA (Accademia Romana Acconciature).
Precursore del caschetto e della piega a phon, con conseguente abolizione del casco per asciugatura, a Mario si riconoscono creazioni quali il “caschetto maculato”, con macchie di colore che creano disegni e sfumature diversi a seconda dei movimenti.
Mario inoltre, a dimostrazione dall’indole artistica che lo contraddistingue, è amante della fotografia, della pittura e della musica, elemento essenziale della sua vita e sempre presente all’interno del salone.

SACCUCCI Masterclass è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e SACCUCCI si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

SACCUCCI Masterclass
Viale Città d’Europa, 857 - ROMA (RM) - Italy
Tel. + 39 06 52200413 - 06 52200386

04 Dec 19
Ashley Haynes & Charlotte Oldfield

Aurum was inspired by rare metals and we wanted this to symbolise wealth, adding an expensive feel to the collection. Using this as our colour foundation,  we wanted to work with a commercial softness to the styling and create something that looked effortless and achievable

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Styling: Magdalena Jacobs

hair-collections

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Hair Diseases, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Hair Diseases, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Diseases, Globelife, Fair frizieri, matu produktu zīmoli, frizieru nozares, matu krāsošanas uzņēmumi, profesionālā frizieru produktu ražotāji, ražo līnijas ar trešajām pusēm, privātā marķējuma, matu aksesuāri, Hair Diseases, frizieri mazumtirgotāji, vairumtirgotāji pārdevēji matu kopšanas līdzekļi, tirgotāji frizieru produkti, frizieri, skaistumkopšanas saloni, tirgus izpēte matu modes industrijā, matu mērci iekārtas, matu informāciju, matu informācija, Hair Diseases, jaunumi frizieru izstrādājumi, mēbeļu frizieru veikali, importa eksports, friziera piederumi

X

privacy